Cap Camarat 9.0 Wa Serie 2
9.0 WA Serie 2 NIEUW
PREMIUM DESIGN EN PURE OPWINDING
Met een V-vormige romp ontworpen door Michael Peters en twee motoren, elk tot 2 x 250 PK, bereikt de Cap Camarat 9.0 WA Series 2 topsnelheden van meer dan 40 knopen. Met haar gestroomlijnde ontwerp, T-top, beschermende glazen voorruit en royale ramen in de romp straalt deze boot, geïnspireerd op de Cap Camarat 10.5 WA en 12.5 WA, een elegante, onderscheidende en eigentijdse stijl uit. De ideale combinatie van veiligheid en plezier voor het hele gezin.
EEN ONTSPANNEN LEVENSSTIJL AAN BOORD
De neerklapbare rugleuning van de achterbank verandert de achterkuip in een handomdraai in een enorm zonnedek. Het gangboord vergroot de cockpit en biedt veilige, gemakkelijke toegang tot de zee voor een verfrissende duik.
ULTIEM COMFORT
Het voordek is voorzien van een extra kuip, perfect om te ontspannen en te genieten van een drankje. De ligstoel kan ook worden omgetoverd tot een royaal zonnedek. Aan het einde van de dag kunt u een heerlijke maaltijd bereiden dankzij de geïntegreerde kombuis in de optionele leunpaal, compleet met koelkast en grill. Vaar de zonsondergang tegemoet en overnacht aan boord. De twee aparte hutten met tweepersoonsbedden bieden alle comfort die u wenst.
Max. motor: 2x 250 PK

Cap Camarat 9.0 Wa Serie 2